strona główna

Dom na sprzedaż cena 700.000 zł

Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolno stojący, parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem mieszkalnym i dwoma garażami. Powierzchnia użytkowa 191 m2. Powierzchnia działki 900 m2. Ilość pomieszczeń: 1) na parterze: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój z garderobą, dwa pomieszczenia gospodarcze, dwa garaże; 2) na piętrze: 3 pokoje, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie/podgrzewana woda: olej opałowy lub gaz ziemny. W łazienkach, przedpokoju na dole oraz w kuchni ogrzewanie podłogowe, pozostała cześć domu posiada grzejniki. Wewnątrz w salonie znajduje się nowoczesny kominek który doskonale nie tylko ogrzewa domek w chłodniejsze dni ale sprawia, ze kolacja smakuje lepiej :):)
www.domciele.pl

NAPISZ DO NAS lub ZAMÓW; ROZMOWĘ

Napisz do Nas

imię i nazwisko:*
adres email:*
temat kontaktu:*
treść wiadomości:*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych.

Makler Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Kujawska 8 jako administrator danych, informuje, iż dane zostaną użyte w celu skontaktowania się z Tobą. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje Ci prawo dostępu do ich treści oraz poprawienia.
Uwaga! Pola oznaczone gwiazdką (*) powinny być wypełnione

Zamów rozmowę

imię i nazwisko:*
telefon kontaktowy:*
data kontaktu:* kalendarz
godzina kontaktu:*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych.

Makler Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Kujawska 8 jako administrator danych, informuje, iż dane zostaną użyte w celu skontaktowania się z Tobą. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu oddzwonienia. Przysługuje Ci prawo dostępu do ich treści oraz poprawienia.
Uwaga! Pola oznaczone gwiazdką (*) powinny być wypełnione