strona główna

Dom na sprzedaż cena 700.000 zł

Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolno stojący, parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem mieszkalnym i dwoma garażami. Powierzchnia użytkowa 191 m2. Powierzchnia działki 900 m2. Ilość pomieszczeń: 1) na parterze: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój z garderobą, dwa pomieszczenia gospodarcze, dwa garaże; 2) na piętrze: 3 pokoje, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie/podgrzewana woda: olej opałowy lub gaz ziemny. W łazienkach, przedpokoju na dole oraz w kuchni ogrzewanie podłogowe, pozostała cześć domu posiada grzejniki. Wewnątrz w salonie znajduje się nowoczesny kominek który doskonale nie tylko ogrzewa domek w chłodniejsze dni ale sprawia, ze kolacja smakuje lepiej :):)
www.domciele.pl

Ubezpieczenia Turystyczne

NASZ DORADCA WYBIERZE OFERTĘ NAJLEPIEJ DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB.

Czy stać Cię, aby martwić się o detale w podróży, które mogą pozwolić Tobie zaoszczędzić fortunę?

W podróży zagranicznej nawet zwykłe zdarzenie losowe może stać się problemem. Choroba, wypadek czy kradzież to sytuacje, z którymi dasz sobie radę w rodzinnym mieście, mogą być jednak bardzo kłopotliwe za granicą. Wbrew swoim intencjom, możesz także niespodziewanie wejść w konflikt zlokalnym prawem, które przecież nie wszędzie jest takie samo jak w Polsce czy Europie.

Dobre ubezpieczenie to gwarancja ochrony w niespodziewanych sytuacjach - kiedy jesteś na urlopie, wycieczce, bądź wyjeżdżasz na dłuższy okres poza granicę Polski.

Ubezpieczenie W PODRÓŻY w zależności od wyboru wariantu oraz zakresu oferowanego przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe może obejmować np.:

  • ubezpieczenie kosztów leczenia: zapewnia zorganizowanie pomocy oraz pokrycie przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe wydatków związanych z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem za granicą.
  • ubezpieczenie assistance: to pomoc i pokrycie związanych z nią wydatków w sytuacji, gdy ubezpieczony zachoruje lub ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi.
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków: gwarantuje wypłatę odszkodowania w sytuacji, gdy ubezpieczony uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, w skutek czego doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu lub zmarł.
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody na osobie lub na rzeczy: dzięki niemu materialną odpowiedzialność ubezpieczonego za szkody wyrządzone osobom trzecim ponosi Towarzystwo Ubezpieczeniowe – do wysokości sumy gwarancyjnej ustalonej w umowie ubezpieczenia.
  • ubezpieczenie bagażu podróżnego: ubezpieczenie bagażu podróżnego na wypadek jego utraty, zniszczenia i opóźnienia w dostarczeniu na miejsce pobytu. W ramach tego ubezpieczenia ochroną ubezpieczeniową objęte są rzeczy wchodzące w skład bagażu podróżnego.
  • ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej lub wcześniejszego powrotu z imprezy turystycznej: w ramach ubezpieczenia w podróży istnieje możliwość ubezpieczenia kosztów odwołania uczestnictwa lub wcześniejszego powrotu z zagranicznej imprezy turystycznej, którymi są obciążani klienci biur turystycznych.
  • ubezpieczenie kosztów odwołania noclegu/-ów w hotelu: w ramach ubezpieczenia w podróży istnieje możliwość odzyskania poniesionych kosztów anulowania noclegu/-ów w hotelu, którymi są obciążani klienci biur turystycznych.
  • ubezpieczenie kosztów odwołania biletu lotniczego: w ramach ubezpieczenia w podróży istnieje możliwość odzyskania poniesionych kosztów anulowania biletu lotniczego, którymi są obciążani klienci biur turystycznych.