strona główna

Dom na sprzedaż cena 700.000 zł

Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolno stojący, parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem mieszkalnym i dwoma garażami. Powierzchnia użytkowa 191 m2. Powierzchnia działki 900 m2. Ilość pomieszczeń: 1) na parterze: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój z garderobą, dwa pomieszczenia gospodarcze, dwa garaże; 2) na piętrze: 3 pokoje, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie/podgrzewana woda: olej opałowy lub gaz ziemny. W łazienkach, przedpokoju na dole oraz w kuchni ogrzewanie podłogowe, pozostała cześć domu posiada grzejniki. Wewnątrz w salonie znajduje się nowoczesny kominek który doskonale nie tylko ogrzewa domek w chłodniejsze dni ale sprawia, ze kolacja smakuje lepiej :):)
www.domciele.pl

Ubezpieczenia Życiowe

NASZ DORADCA WYBIERZE OFERTĘ NAJLEPIEJ DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB.

Chcesz chronić siebie i Twoją rodzinę na wypadek gdyby sprawy przybrały zły obrót? Obawiasz się, że Twoi bliscy będą mieli problemy ze spłatą kredytów w razie nieszczęśliwego zdarzenia losowego? Każdy chce bezpieczeństwa. Każdy chce dostatnio żyć, mieć własne mieszkanie, dobry samochód i spędzać wakacje w różnych miejscach świata. Dlatego korzystamy z życia i bierzemy kredyty. To całkiem normalne. Dobre ubezpieczenia powinny być tak przygotowane, by chronić Ciebie i Twoją rodzinę na wypadek, gdyby sprawy przybrały zły obrót.

Ubezpieczenia na Życie dają gwarancję uregulowania zobowiązań finansowych ubezpieczonego, pozwalają na zachowanie stabilności finansowej w razie nieszczęśliwego zdarzenia. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć dzięki licznym opcjom dodatkowym takim jak np.:

  • trwałe inwalidztwo lub trwała niezdolność do pracy wskutek wypadku.
  • złamania kości wskutek wypadku.
  • poważne zachorowania.
  • przejęcie opłacania składek przez Ubezpieczyciela na wypadek całkowitej niezdolności do pracy.
  • śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku.
  • śmierć wskutek wypadku w ruchu lądowym wodnym lub powietrznym.
  • leczenie szpitalne.

 Dla klientów indywidualnych:

Jesteś zainteresowany indywidualnym Ubezpieczeniem na Życie i Zdrowie:

Propozycje indywidualnego grupowego Ubezpieczenia na Życie:

  • osób dorosłych

Pobierz dokument:

Wariant 1 ( PDF )      Wariant 2 ( PDF )       Wariant 3 ( PDF )       Wariant 4 ( PDF )

  • dzieci i młodzieży

Pobierz dokument:

Wariant 1 ( PDF )      Wariant 2 ( PDF )   Wariant 3 ( PDF )

 Dla klientów biznesowych:

Szukasz Ubezpieczenia na Życie stworzonego z myślą o pracownikach i ich rodzin, którzy chcą zapewnić sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo finansowe na wypadek różnych sytuacji życiowych.

Wybierz ofertę Ubezpieczenia Grupowego najlepiej spełniającą oczekiwania Twojej firmy: