strona główna

Dom na sprzedaż cena 700.000 zł

Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolno stojący, parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem mieszkalnym i dwoma garażami. Powierzchnia użytkowa 191 m2. Powierzchnia działki 900 m2. Ilość pomieszczeń: 1) na parterze: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój z garderobą, dwa pomieszczenia gospodarcze, dwa garaże; 2) na piętrze: 3 pokoje, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie/podgrzewana woda: olej opałowy lub gaz ziemny. W łazienkach, przedpokoju na dole oraz w kuchni ogrzewanie podłogowe, pozostała cześć domu posiada grzejniki. Wewnątrz w salonie znajduje się nowoczesny kominek który doskonale nie tylko ogrzewa domek w chłodniejsze dni ale sprawia, ze kolacja smakuje lepiej :):)
www.domciele.pl

Ubezpieczenia Mieszkaniowe

NASZ DORADCA WYBIERZE OFERTĘ NAJLEPIEJ DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB.

Zainwestowałeś w swoje mieszkanie dużo pieniędzy? Chcesz, aby Twój dom był oazą spokoju i bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich? Wybierz ubezpieczenie mieszkania lub ubezpieczenie domu najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie mieszkania lub domu w zależności od wyboru zakresu ubezpieczenia może zawierać:

  • mury: ubezpieczenie murów oraz stałych elementów obejmuje ochronę od pożaru, zalania lub innego zdarzenia losowego mury mieszkania lub domu oraz elementy na stałe z nim związane np. wbudowane meble, parkiet, wykładziny, terakotę, glazurę, drzwi.
  • ruchomości: ubezpieczenie ruchomości domowych ( mebli, ubrań, sprzętu AGD i RTV, itp. ) zapewni rekompensatę strat poniesionych w wyniku pożaru, kradzieży z włamaniem lub innych zdarzeń.
  • OC w życiu prywatnym: chroni przed roszczeniami osób trzecich, które ucierpiały w wyniku wykonywanych przez Ciebie lub Twoich bliskich czynności życia codziennego, np. rekreacyjne uprawianie sportu, zalanie sąsiada, stłuczenie szyby przez dziecko.
  • assistance: w przypadku powstania szkody majątkowej Towarzystwo Ubezpieczeniowe organizuje pomoc obejmującą np.: interwencję specjalisty, transport i zakwaterowanie w hotelu (dla każdej osoby objętej ubezpieczeniem), transport i dozór mienia, informację o służbach publicznych i usługodawcach, a także usługi informatyka.
  • mała architektura: obiekty architektury ogrodowej, zlokalizowane na terenie nieruchomości, na której znajduje się ubezpieczony dom jednorodzinny, m.in.: ogrodzenia, bramy, altany, tarasy, lampy ogrodowe, chodniki, studnie, posągi, wodotryski, baseny, korty tenisowe od zdarzeń losowych np. pożaru, huraganu, powodzi.
  • budynki gospodarcze: samodzielne budynki wykorzystywane do celów innych niż mieszkaniowe, zlokalizowane na terenie nieruchomości, na której znajduje się ubezpieczony dom jednorodzinny przed zdarzeniami losowymi np. ogień, uderzenie pojazdu.
  • budowa: ubezpieczenie budynku w budowie zapewnia ochronę mienia przed zdarzeniami losowymi np. powodzi, huraganu, pożaru podczas prowadzenia prac budowlanych (budowa, rozbudowa, nadbudowa i przebudowa nieruchomości). Zakres ochrony można rozszerzyć o ubezpieczenie mienia ruchomego i elementów stałych przed skutkami kradzieży z włamaniem i rozboju, dewastacji.
  • dom letniskowy: ubezpieczenie domu letniskowego wraz z elementami stałymi i mieniem ruchomym w zakresie ognia i innych zdarzeń losowych. Dodatkowo można rozszerzyć o ochronę przed szkodami powstałymi w wyniku kradzieży z włamaniem i rozboju.