strona główna

Dom na sprzedaż cena 700.000 zł

Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolno stojący, parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem mieszkalnym i dwoma garażami. Powierzchnia użytkowa 191 m2. Powierzchnia działki 900 m2. Ilość pomieszczeń: 1) na parterze: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój z garderobą, dwa pomieszczenia gospodarcze, dwa garaże; 2) na piętrze: 3 pokoje, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie/podgrzewana woda: olej opałowy lub gaz ziemny. W łazienkach, przedpokoju na dole oraz w kuchni ogrzewanie podłogowe, pozostała cześć domu posiada grzejniki. Wewnątrz w salonie znajduje się nowoczesny kominek który doskonale nie tylko ogrzewa domek w chłodniejsze dni ale sprawia, ze kolacja smakuje lepiej :):)
www.domciele.pl

Nasze Promocje

Poznaj aktualne promocje oferowane przez naszą firmę i zapłać mniej za ubezpieczenia. Przygotowaliśmy liczne zniżki dla Ciebie oraz Twoich bliskich i znajomych chcących ubezpieczyć samochód, majątek, siebie lub firmę za pośrednictwem MAKLER DIRECT.

UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE

Zniżka za zniżkę ( do 60% zniżki na AC ).

Kupując nową polisę (AC lub OC+AC) w wybranych Towarzystwach Ubezpieczeniowych za pośrednictwem MAKLER DIRECT możesz otrzymać nią taką samą zniżkę, jaką aktualnie posiadasz na ubezpieczenie OC (aktualna zniżka na ubezpieczenie OC wyliczana jest na podstawie historii ubezpieczającego).

Dzięki przeniesieniu zniżki z OC na AC cena zakupu pakietu pełnego (OC + AC) lub pakietu AC jest jeszcze atrakcyjniejsza.

Zniżka dla kobiet.

Statystycznie kobiety powodują mniej wypadków i dlatego niektóre Towarzystwa Ubezpieczeniowe to doceniają i dają dodatkową zniżkę w wysokości 5% na ubezpieczenie OC i AC pojazdu.

Zniżka dla Rodziców.

Wychowanie dzieci kosztuje, dlatego niektóre Towarzystwa Ubezpieczeniowe przygotowały specjalną zniżkę dla rodzin posiadających dzieci w wieku do 18 lat.

Zniżka dla służb mundurowych.

Jesteś pracownikiem służb mundurowych możesz liczyć na dodatkową zniżkę do 15% w OC i AC w wybranych Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

Zniżka dla pracowników administracji.

Pracownicy urzędów administracji państwowej i samorządowej mogą otrzymać dodatkową zniżkę do 10% w ubezpieczeniach komunikacyjnych w wybranych Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

UBEZPIECZENIA MIESZKANIOWE

Do 30% taniej.

Posiadasz ubezpieczenie domu lub mieszkania lub zamierzasz zakupić polisę, możesz otrzymać do 50% zniżki przy zawieraniu umowy za pośrednictwem MAKLER DIRECT.

Szczególnie polecamy łączenie ubezpieczeń samochodowych z ubezpieczeniem mieszkania lub domu. W ten sposób można zaoszczędzić na składce.

Zniżka za zabezpieczenia.

Posiadasz dodatkowe zabezpieczenia przeciwkradzieżowe np. drzwi antywłamaniowe, system alarmowy, domofon, możesz otrzymać w ubezpieczeniu mieszkania lub domu zniżkę do 50%.

UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE

Do 30% taniej.

Dla klientów indywidualnych przygotowaliśmy specjalną zniżkę do 30% na ubezpieczenia turystyczne ( koszty leczenia, NNW i inne ).

UBEZPIECZENIA BIZNESU

Prowadzisz działalność gospodarczą, szukasz dodatkowych oszczędności zarówno w ubezpieczeniach mienia jak i w ubezpieczeniach komunikacyjnych. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg korzystnych rozwiązań oraz atrakcyjnych zniżek (na ubezpieczenie majątku do 40%, floty do 60%). O szczegóły pytaj naszego Doradcę: napisz do nas lub zamów rozmowę telefoniczną.

UBEZPIECZENIA ŻYCIOWE

Posiadasz kredyt, leasing lub inne zobowiązania, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny pakiet dający ochronę dla Ciebie i Twoich bliskich. O szczegóły pytaj naszego Doradcę: napisz do nas lub zamów rozmowę telefoniczną