strona główna

Dom na sprzedaż cena 700.000 zł

Budynek mieszkalny jednorodzinny, wolno stojący, parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem mieszkalnym i dwoma garażami. Powierzchnia użytkowa 191 m2. Powierzchnia działki 900 m2. Ilość pomieszczeń: 1) na parterze: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój z garderobą, dwa pomieszczenia gospodarcze, dwa garaże; 2) na piętrze: 3 pokoje, łazienka, przedpokój. Ogrzewanie/podgrzewana woda: olej opałowy lub gaz ziemny. W łazienkach, przedpokoju na dole oraz w kuchni ogrzewanie podłogowe, pozostała cześć domu posiada grzejniki. Wewnątrz w salonie znajduje się nowoczesny kominek który doskonale nie tylko ogrzewa domek w chłodniejsze dni ale sprawia, ze kolacja smakuje lepiej :):)
www.domciele.pl

Makler Direct

Makler Direct – Makler Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. z siedziba w Bydgoszczy, ul. Kujawska 8, jest wpisany do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000221142; REGON 093218502; NIP 953-248-77-05 Kapitał zakładowy wynosi 50.000 zł.

Makler Ubezpieczeniowy sp. z o.o. powstała w 2004 roku z inicjatywy dwóch osób związanych od 1992 roku z rynkiem ubezpieczeniowym i oferuje profesjonalną usługę w zakresie kompleksowego ubezpieczenia zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla Przedsiębiorstw. W swojej ofercie posiadamy kilkaset produktów ubezpieczeniowych wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Kadra Makler Ubezpieczeniowy sp. z o.o. to dobrze przygotowani i wykształceni specjaliści w dziedzinie ubezpieczeń. Wyróżnia nas skuteczność, staranność, uczciwość i innowacyjność. Cechy te pozwalają na prowadzenie obsługi nawet dla najbardziej wymagających klientów.

W naszej pracy we współpracy z klientami wspierają nas najnowocześniejsze systemy teleinformatyczne, pozwalające na profesjonalne zarządzanie informacją, stały kontakt z klientem.